Thye-Lokenberg

PODŁOGI RUSZTOWE DLA TRZODY

W produkcji betonu jesteśmy niezawodni! Wysoka jakość oferowanych przez nas rusztów dla świń zapewnia trwałość na pokolenia. Unikalna technologia i doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie rozwiązań, które są doceniane przez inwestorów w całej Polsce. Rolnicy decydują się na produkty Thye-Lokenberg, bo wiedzą, że mogą na nas polegać. W ofercie posiadamy podłogi rusztowe dla tuczników i macior oraz dla prosiąt. Czym wyróżniają się na rynku?

Do ich produkcji używamy betonu klasy produkcyjnej C40/C50, szerokość rusztów i powierzchni stąpania spełniają wymogi obowiązujących norm i przepisów o hodowli zwierząt, w standardzie oferujemy szlifowane krawędzie szczelin.

Podłogi rusztowe ze szczelinami 17 mm dla tuczników oraz 20 mm dla macior można wykorzystać na całej powierzchni chlewni. Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu szczelin pierwsze z nich można stosować aż do końca tuczu. Ruszty dla prosiąt zostały zaprojektowane przez nas w ten sposób, żeby zapewniać stabilność i bezpieczeństwo wrażliwych zwierząt. Standardowe obciążenie podłóg betonowych przewidziane jest do 250 kg wagi zwierzęcia.

Szczegółowe informacje znajdziecie w naszej ofercie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.