Thye-Lokenberg

PODŁOGI RUSZTOWE DLA BYDŁA

Trwałość i niezawodność to znak rozpoznawczy naszej firmy. W produkcji używamy najwyższej klasy materiałów, bo chcemy mieć pewność, że klienci będą mogli korzystać z naszych rozwiązań bez obaw. Wiemy także, że dla rolników i hodowców czas jest priorytetowy, a jakość ma znaczenie. To dlatego wciąż wychodzimy do nich z nowymi rozwiązaniami i jako jedyni w Polsce oferujemy ruszty dla cieląt oraz gotowe elementy, takie jak legowiska oraz boksy głębokie na ściółkę.

Czym wyróżniają się na rynku nasze podłogi rusztowe?

– wytrzymują ciężar zwierzęcia do 825 kg lub w wariancie przystosowania do ruchu od 3 t do 15 t nacisku na oś
– mają szlifowane krawędzie w standardzie
– wytwarzane są z betonu beton klasy produkcyjnej C 40/50
– zapewniają wysokie bezpieczeństwo bydła dzięki szorstkiej powierzchni
– wyprodukowane są zgodnie z normą PN-EN 12737

Powierzchnia stąpania jest zoptymalizowana w stosunku do szerokości szczeliny, a wysokość i szerokość podłóg dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Tak zaprojektowane przez nas produkty spełniają swoją funkcję zarówno w przypadku młodego bydła, jak i dorosłych osobników, w tym wysokowydajnych krów mlecznych. W ofercie posiadamy, co najmniej kilka rodzajów rusztów dla każdego rodzaju obór, m.in.:

podłoga rusztowa DRILLING SYSTEM wykorzystywana głównie w oborach wolnostanowiskowych (wytrzymuje ciężar zwierzęcia do 825 kg lub w wariancie przystosowania
do ruchu od 3 t do 15 t nacisku na oś)
podłoga rusztowa czterofragmentowa do każdej obory (wytrzymuje ciężar zwierzęcia do 825 kg lub w wariancie przystosowania
do ruchu do 3 t lub 5 t nacisku na oś)
podłoga rusztowa RB (przejezdna do 10 ton nacisku na oś)
podłoga rusztowa dla cieląt z poprzecznymi szczelinami (wytrzymuje ciężar zwierzęcia do 825 kg) oraz z wzdłużnym szczelinami (wytrzymuje ciężar zwierzęcia do 300 kg)
podłoga rusztowa perforowana RL (przystosowane do ruchu o nacisku do 4 t, 10 t lub 15 t ton na oś)

W sprzedaży także:

płyta pełna (przystosowana do ruchu do 4 t, 10 t lub 15 t nacisku na oś)
płyta legowiskowa stosowana pod maty gumowe
boksy głębokie na ściółkę
belka pojedyncza pełna (wytrzymuje ciężar zwierzęcia do 825 kg)
belka podwójna stosowana do hodowli krów mlecznych i opasów (wytrzymuje ciężar zwierzęcia do 825 kg lub w wariancie przystosowania do ruchu do 3 t nacisku na oś)

Szczegółowa oferta poniżej.