Thye-Lokenberg

Nowy Rok to najlepszy czas podsumowań. Wiecie, że naszą przygodę z betonem zaczynaliśmy 23 lata temu, produkując ruszty na ręcznych stołach? Dziś, dzięki automatyzacji i sprawdzonym recepturom, zdobywamy serca klientów w całej Europie. Każdego roku staramy się zaskoczyć rynek innowacyjnymi produktami, ale i niezmiennie dbamy o bezpieczeństwo zwierząt, ręcznie szlifując podłogi dla bydła i trzody chlewnej.

Wykwalifikowany zespół ponad 100. pracowników codziennie dba o najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów, a my jesteśmy dumni, że doceniają nas klienci w krajach takich jak Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Szwajcaria i Niemcy. Każdy nasz produkt przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości w Niemczech, co potwierdzają przyznawane nam od lat certyfikaty.

Nasz wkład w rozwój branży został doceniony przez Forbesa. W 2014 roku otrzymaliśmy prestiżową statuetkę dla jednej z najlepiej zarządzanych firm w województwie lubuskim z czego jesteśmy niezmiennie dumni.

Jeśli poszukujesz do współpracy firmy, która kompleksowo zadba o Twoje gospodarstwo również przy budowie zbiorników na gnojowicę i do biogazowni, to dobrze trafiłeś! Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy wybierają nie tylko produkty, ale też markę, która jest gwarantem jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *