Telefon +48 68 360 61 99
thye@thye-lokenberg.pl

Zakład macierzysty

49434 Neuenkirchen-Vörden
Erlenweg 4
Centrala, dyspozytornia oraz produkcja podłóg rusztowych

Produkcja w Niedersachsenpark

Meppener Str. 2
49597 Rieste
Zbrojenie, blachy stalowe, wylewanie betonu

Zakład I w Polsce

ul. Osiedlowa 27
PL 68-114 Tomaszowo

Zakład II w Polsce

ul. Przemyslowa 5
PL 68-114 Tomaszowo

Własna spedycja

Wszystkie elementy podłóg rusztowych załadowywane są na własne samochody dostawcze, a potem rozładowywane przez odpowiednio przeszkolonych pracowników.

Kładzenie podłóg

Nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy wykonują fachowe kładzenie podłóg rusztowych zarówno w nowych budynkach, jak i w istniejących już oborach.

Klient - najważniejszy

Thye-Lokenberg Betonwerke - producent gotowych elementów betonowych od przez dziesięciolecia oferuje klientom stale poszerzany wybór wysokowartościowych podłóg rusztowych do wykorzystania we wszystkich zakresach. Dzięki dwóm zakładom w Neuenkirchen-Vörden oraz oddziałowi w Polsce specjaliści od podłóg rusztowych są do dyspozycji klientów zawsze w pobliżu. Oprócz realizacji zleceń w Niemczech typu uszlachetnienie/wykończenie, otrzymujemy bardzo dużo zleceń z Wielkiej Brytanii, Holandii oraz krajów Europy Wschodniej. Duży wybór

Duży wybór

W zakresie hodowli świń podłogi rusztowe obciążalne są do 250 kg wagi zwierzęcia. W zależności od zakresu funkcyjnego proponujemy klientom pasujące elementy do kojców porodowych dla loch, obszarów poczekalni oraz centrum krycia czy tuczu świń. Także w tym zakresie oferujemy wiele różnych odstępów szczelin podłóg rusztowych, płyty sitowe oraz zamknięte elementy podłóg. Odpowiednia ilość i wielkość szczelin poprawia utrzymanie czystości i zmniejsza nakład pracy w oborze. Ponadto dostępne są także elementy szczelinowe do przechowywania ziemniaków i cebuli. Wykonania specjalne na zamówienie.

Wykonania specjalne na zamówienie.

Mocną stroną przedsiębiorstwa jest produkcja na specjalne zamówienie. Dzięki temu potrzeby klientów, np. w wypadku poszerzenia obory, są realizowane w dość krótkim czasie.

Do 15 ton nacisku na oś

Dzięki nowej linii produkcyjnej podłóg rusztowych dla bydła zwiększony został nacisk na oś do 4 ton. Jednocześnie powiększyliśmy elementy szczelinowe do 1,10 m szerokości i 4,25 m długości. Ten nowy wariant dzięki swym rozmiarom oferuje zupełnie nowe możliwości w zakresie budowy obór dla krów mlecznych, wyróżniając się korzystnie wśród wszystkich innych produktów.